SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa osoba na antenie Chilizet

Alicja Myśliwiec dołączy do zespołu redakcyjnego Chillizet. Poprowadzi weekendowe pasmo „Odbicia kultury”.

Alicja Myśliwiec, fot. ChilizetAlicja Myśliwiec, fot. Chilizet

Dziennikarka zadebiutuje na antenie Chillizet 1 lutego br. Będzie ją można usłyszeć w każdą sobotę i niedzielę między 14:00 a 18:00. W programie pomysły na weekendowy odpoczynek w domu i w plenerze, rekomendacje muzyczne i filmowe, pojawią się również tematy podróżnicze i te dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu.

Alicja Myśliwiec to dziennikarka radiowa, prasowa i telewizyjna. Od 2019 roku jest związana z Grupą Eurozet (Meloradio) i telewizją TVN. Jej teksty można również przeczytać w „Liberté”. W latach 2010-2018 pracowała w RMF Classic.

Tomasz Śliwiński, który dotychczas prowadził weekendowe popołudniowe pasmo w Chillizet, pozostaje w stacji, gdzie wspólnie z Anną Serdiukow jest gospodarzem programu „Filmozgrani” emitowanego w piątki między 13:00 a 15:00.

Dołącz do dyskusji: Nowa osoba na antenie Chilizet

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mick
O mój Boże...
odpowiedź
User
chilli
Suchotnicę wreszcie pognać z tego radia...
odpowiedź
User
koleżanka
Darek, Ty jak coś wymyślisz to ziemia płonie.
Nasz ty geniuszu radia.
odpowiedź