Charytatywne działania agencji Czteryczwarte

W kwietniu br agencja Czteryczwarte przystąpiła do współpracy ze Stowarzyszeniem 'OD-DO', przygotowując kreację i produkując materiały dla kampanii społecznych organizowanych przez stowarzyszenie.

kk
kk
Udostępnij artykuł:

Stowarzyszenie OD-DO otwarte jest dla młodych dorosłych osób, które wzrastały w rodzinach dysfunkcyjnych. Pomaga im głównie poprzez: Program Resocjalizacyjny Dla Młodych Dorosłych Dzieci Alkoholików oraz Centrum Aktywizacji Młodych w Poszukiwaniu Pracy. Podstawowym celem porogramów jest zbudowanie adekwatnego poczucia własnej wartości, niezbędnego w każdym obszarze życia. Osiągane jest to poprzez kompleksową pomoc psychologiczną: terapię grupową, indywidualną, treningi rozwojowe, warsztaty umiejętności społecznych.

   

Jako pierwsza ruszyła kampania skierowana do młodych, poszukujących pracy. Centrum Aktywizacji Młodych "Od A do Z" przygotowało specjalny program przeciwdziałania bezrobociu wśród młodzieży, zwłaszcza ze środowisk defaworyzowanych społecznie (np. z rodzin ubogich, dotkniętych bezrobociem, usamodzielniających się absolwentów Domów Dziecka).

Plakaty i ulotki zaprojektowane i wykonane przez zespół kreatywny agencji Czteryczwarte rozdawane będą podczas targów pracy. Celem tych materiałów jest nie tylko uświadomienie problemu, jaki w społeczeństwie istnieje, ale przede wszystkim wskazanie nowych możliwości i poinformowanie o profilu stowarzyszenia oferującego młodym ludziom bezpłatne treningi psychospołeczne (służące podniesieniu szansy na rynku pracy), edukację, pomoc psychologiczną i informacyjną.

„Wierzymy w działania prowadzone przez Stowarzyszenie OD-DO, to zespół wykształconych i zaangażowanych ludzi. Jeżeli możemy ich wesprzeć swoją kreatywnością i pomóc w promocji programów – robimy to. Przygotowaliśmy mocną kreację i trzymamy kciuki, by programy stowarzyszenia były rozpowszechnione” – mówi Katarzyna Wysocka, wiceprezes Czteryczwarte.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Żurnalista kontratakuje. YouTube zablokował film Wątora po skardze o zniesławienie

Żurnalista kontratakuje. YouTube zablokował film Wątora po skardze o zniesławienie

Republika i TVN24 tracą, TVP Info powoli odbudowuje widownię

Republika i TVN24 tracą, TVP Info powoli odbudowuje widownię

"Mam Talent!" z większą widownią niż przed rokiem. TVN wygrywa w sobotnie wieczory

"Mam Talent!" z większą widownią niż przed rokiem. TVN wygrywa w sobotnie wieczory

Nowe informacje ws. przejęcia właściciela TVN. Będzie udział kontrowersyjnego inwestora?

Nowe informacje ws. przejęcia właściciela TVN. Będzie udział kontrowersyjnego inwestora?

TVP szykuje dwa benefisy. Pierwszy już na Wielkanoc

TVP szykuje dwa benefisy. Pierwszy już na Wielkanoc

To miała być odtrutka na X. Teraz szef Bluesky rezygnuje

To miała być odtrutka na X. Teraz szef Bluesky rezygnuje