„Autentyczni” na antenie TVN w listopadzie. Mamy pierwszy zwiastun (wideo)

TVN nagrał już pierwszy odcinek programu „Autentyczni”, który stacja pokaże w środę 1 listopada. Portal Wirtualnemedia.pl dotarł do pierwszego zwiastunu nowego talk-show, w którym pojawiają się uczestnicy projektu i Maciej Stuhr.

pp
pp
Udostępnij artykuł:
„Autentyczni” na antenie TVN w listopadzie. Mamy pierwszy zwiastun (wideo)

- „Autentyczni” to program, który poprowadzą osoby w spektrum autyzmu. Ja od z tymi osobami od dwóch miesięcy przygotowywałem się do przyjęcia pierwszego gościa. W premierowym odcinku będzie to pan Robert Makłowicz, któremu zadamy wiele pytań, których nikt mu wcześniej nie zadał - mówi w zwiastunie Maciej Stuhr, który jako moderator będzie czuwać nad przebiegiem rozmów w programie.

W programie „Autentyczni” 50 osób spróbuje swoich sił w roli dziennikarzy. Wszyscy zaproszeni do projektu uczestnicy, wspólnie wezmą udział w rozmowie z zaproszonym gościem. Sam wywiad będzie poprzedzony odpowiednim przygotowaniem. 

- Zaczynając od samodzielnej pracy nad przekazaną im dokumentacją na temat gości i wyborem pytań, a następnie spotykając się z profesjonalistami, którzy podzielą się z nimi swoim doświadczeniem i odpowiednio przygotowują ich do tego dziennikarskiego zadania. W trakcie całego procesu uczestnicy otrzymują wsparcie merytoryczne oraz warsztatowe. Wszystko po to, aby czuli się bezpiecznie oraz mogli jak najlepiej spełnić się w nowej dla nich roli - podał TVN.

Dzięki spotkaniu, zarówno widzowie, jak i zaproszone gwiazdy, będą mogły bliżej poznać oraz lepiej zrozumieć zróżnicowany odbiór rzeczywistości przez osoby w spektrum. Podczas wywiadu pojawiają się tutaj zarówno tematy luźne i niezobowiązujące, jak i te trudne oraz wymagające dla gościa.

Makłowicz i Kukulska gośćmi “Autentycznych”

TVN pierwszy odcinek „Autentycznych” z udziałem Roberta Makłowicza pokaże w środę 1 listopada o 20.05 – to wydanie zostało już nagrane. Drugi odcinek z Natalią Kukulską wyemitowany zostanie 2 listopada o tej samej porze.

Za produkcją wykonawczą odpowiada firma Golden Media Polska.

Program jest oparty na formacie „The A Talks”, stworzonym przez francuskich filmowców - Oliviera Nakache oraz Erica Toledano, reżyserów m.in. wzruszającego i skłaniającego do refleksji filmu „Nietykalni”.

W styczniu w programie we Francji wystąpił Emmanuel Macron, prezydent Francji. W czasie rozmowy pytano o jego małżeństwo z Brigitte, jego przyjaciół (powiedział, że nie ma ich wielu) czy prezydenta Rosji Władimira Putina. Odcinek z udziałem Macrona obejrzało 4,6 mln widzów na antenie France 2, co dało stacji 22,5 proc. udziału w rynku.

Lokalne wersje „The A talks” mają powstać w m.in. Hiszpanii, Izraelu, Włoszech, Niemczech, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii i Irlandii.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Szef PAP: nasze depesze nigdy nie będą pisane przez AI

Szef PAP: nasze depesze nigdy nie będą pisane przez AI

Wirtualna Polska wzmacnia zespół WP Premium. Transfer z OKO.press

Wirtualna Polska wzmacnia zespół WP Premium. Transfer z OKO.press

Wraca "kawalerka od pana Jerzego". Sztab Karola Nawrockiego ukarany

Wraca "kawalerka od pana Jerzego". Sztab Karola Nawrockiego ukarany

Nie tylko Krzyśki. Krzysztof Stanowski reklamuje sponsora Kanału Zero

Nie tylko Krzyśki. Krzysztof Stanowski reklamuje sponsora Kanału Zero

Koncepcja artystyczna 19. Mastercard OFF CAMERA
Materiał reklamowy

Koncepcja artystyczna 19. Mastercard OFF CAMERA

Od teraz DDB Warszawa to TBWA Warsaw

Od teraz DDB Warszawa to TBWA Warsaw