Najbardziej wyszczekane wydarzenie w mieście – Psi Targ w Manufakturze

2 grudnia w Manufakturze odbędzie się zimowa edycja Psiego Targu, wydarzenia dla wszystkich zwierzolubów. To okazja, by zaopatrzyć się w wysokiej klasy produkty dla czworonożnych przyjaciół, zasięgnąć porad specjalistów, ale także pomóc najbardziej potrzebującym łódzkim futrzakom.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Targ na czterech łapach

2.12, godz. 10-19, rotunda galerii handlowej Manufaktury

W sobotę od godziny 10:00 do 19:00 w rotundzie galerii handlowej będzie można kompleksowo zadbać o swojego czworonoga dowiadując się mnóstwa ciekawych informacji, kupując unikatowe produkty i rozmawiając ze specjalistami, którzy udzielą wielu trafnych porad dotyczących opieki nad zwierzętami. Na miejscu obecny będzie behawiorysta (na stoisku OTOZ Animals Łódź oraz MaxiZoo), a także doświadczeni psi fizjoterapeuci.

Rotunda galerii zamieni się w prawdziwy psi targ, gdzie będzie można kupić karmy, praktyczne dodatki i akcesoria dla psów. Co dokładnie czeka na gości Manufaktury?

W zimowej edycji targów weźmie udział gość specjalny, Maria Apoleika, czyli autorka popularnego bloga Psie Sucharki. Rysowniczka w humorystyczny sposób opowiada o codzienności piesków i ich właścicieli. Maria wydała już dwie książki z pięknymi rysunkami i mądrymi spostrzeżeniami na temat życia z psem, które chętnie podpisze podczas spotkania w Manufakturze. Nie zabraknie też pogadanek i rysowania piesków, a autorce będzie towarzyszył jej niezastąpiony czworonożny przyjaciel, Misiopudel. Duet spotkacie od godz. 13.

AUUU.pl to łódzka firma, która w swojej ofercie ma legowiska oraz maty do zadań specjalnych. Wszystkie są wodo-, brudo- i sierścioodporne. Zdolne Bestie, czyli specjaliści w szyciu obroży, smyczy, szelek i innych akcesoriów w czasie targów umożliwią zmierzenie psa i doradzą, jaki sprzęt spacerowy jest dla niego odpowiedni. Totobi zaprezentują naturalne kosmetyki dla psów i kotów, a także suplementy i akcesoria. Na stanowisku Kendog znajdziecie obroże, smycze, szelki, saszetki na smaczki i wiele innych, charakteryzujących się wysoką jakością produktów. Dodatkowo, oprócz rzeczy stworzonych ręcznie, w ofercie znajdą się także zabawki, gryzaki, smakołyki i karmy. Pupilovo, czyli popularny sklep z artykułami dla psów, pokaże między innymi ręcznie robione ciastka dla pupili, a Tobisiowo-Szarpakowo, czyli lokalny producent, pokaże swoje handmande szarpaki dla psów, kule i maty węchowe oraz smycze. E-pies pochwali się swoimi naturalnymi gryzakami dla psów i kotów, a LATA KITA zaprezentuje unikalne receptury, z których stworzone są ich przysmaki dla psów. Podstawą składu ich produktów jest mięso, ale znajdą się też karmy z kaszą, siemieniem lnianym czy warzywami i ziołami. Nie zabraknie też handmade produktów od FOFO, którzy szyją ubranka na miarę dla psów i właścicieli. Derki, bluzy, kombinezony – Twojemu pupilowi będzie ciepło, wygodnie i modnie.

Dodatkowo, na gości Manufaktury czekają profesjonalne porady od specjalistów. Fizjoterapeuci z Kliniki Rehabilitacji Zwierząt „FIZJO-PET-MED”, specjalizujący się w rehabilitacji zwierząt domowych, odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania, a także pokażą czym zajmuje się psi terapeuta, i w jaki sposób może pomóc czworonogowi.

Targi to także doskonała opcja, by zrobić coś dobrego! Manufaktura od wielu lat współpracuje z Towarzystwem Ochrony Zwierząt OTOZ Animals Łódź. Na co dzień ich wolontariusze zajmują się wykrywaniem i przeciwdziałaniem przestępstwom w zakresie ustawy o ochronie zwierząt. Podczas wydarzenia na rzecz czworonożnych podopiecznych OTOZ-u zbierane będą: koce, ręczniki, karma (minimum 50% mięsa), smycze, obroże, klatki kennelowe i transportery.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Allegro znów chce skupować akcje. Wyłoży ponad 1,5 mld zł

Allegro znów chce skupować akcje. Wyłoży ponad 1,5 mld zł

YOC wchodzi na ekrany TV. Pierwszym klientem Electrolux

YOC wchodzi na ekrany TV. Pierwszym klientem Electrolux

KRRiT tłumaczy decyzję po wniosku Republiki ws. MUX-8. "Nie przyciąga nadawców"

KRRiT tłumaczy decyzję po wniosku Republiki ws. MUX-8. "Nie przyciąga nadawców"

Jawny Lublin z nagrodą Stowarzyszenia Gazet Lokalnych

Jawny Lublin z nagrodą Stowarzyszenia Gazet Lokalnych

Planowanie – podstawą nowoczesnej produkcji: FAKT CZY MIT
Materiał reklamowy

Planowanie – podstawą nowoczesnej produkcji: FAKT CZY MIT

Dzieci w UE dłużej pod ochroną przed wykorzystywaniem w internecie. W oczekiwaniu na stałe przepisy

Dzieci w UE dłużej pod ochroną przed wykorzystywaniem w internecie. W oczekiwaniu na stałe przepisy