Radio ZET jesienią z Szymonem Majewskim i Beatą Sadowską, ale bez Niekrytego Krytyka

W poniedziałek 1 września br. rusza jesienna ramówka Radia ZET, w której pojawi się nowy program Szymona Majewskiego „Bułka z Szymkiem” oraz niedzielny poranek „Aktywnie bardzo w Radiu ZET”, który poprowadzi Beata Sadowska z Tomaszem Kasprzykiem. Jesienią zabraknie audycji Niekrytego Krytyka.

Łukasz Brzezicki
Łukasz Brzezicki
Udostępnij artykuł:

Szymon Majewski w „Bułce z Szymkiem” będzie w satyryczny sposób odnosił się do bieżących wydarzeń. Prezenter ma stosować różne formy - od monologu po hiphopowy rap. Program będzie nadawany na antenie Radia ZET od poniedziałku do piątku o godz. 7.40.

W niedzielne poranki Beata Sadowska z Tomaszem Kasprzykiem poprowadzą nową audycję „Aktywnie bardzo w Radiu ZET”, poświęconą aktywnemu spędzaniu czasu wolnego. Słuchacze dowiedzą się m.in. jak bezpiecznie uprawiać sport i przygotowywać się do treningów, prowadzący porozmawiają na ten temat z ekspertami. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami. Audycja będzie nadawana w każdą niedzielę między 7.00 a 9.00.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/beata-sadowska-poprowadzi-talk-show-prywatna-historia-kina-w-stopklatka-tv ##

Od września stacja nie będzie kontynuować cyklu „Historia świata według Niekrytego Krytyka”. Ostatni odcinek tej audycji wyemitowano z końcem czerwca. Rozgłośnia nie planuje również emisji nowego programu z udziałem youtubera Macieja Frączyka.

Na antenę Radia ZET powracają też już znane pozycje. W dni powszednie będzie to m.in.: „Dzień dobry bardzo” (5.30-9.00) Marzeny Chełminiak, Marka Starybrata i Marcina Sońty; „Gość Radia ZET” Moniki Olejnik (po 8.00) czy pasma „Muzyka, informacje zabawa” (9.00-12.00 i 12.00-15.00) prowadzone przez Tomka Florkiewicza i Agnieszkę Kołodziejską; „Nosel kręci… na zlecenie” (po 13.40); „MultikinoZETka” (po 14.40); „Uważam ZET” (15.00-18.00) duetu Damian Michałowski i Michał Korościel; „ZET na punkcie muzyki” (18.00-20.00) Marcina Wojciechowskiego i „ZET na dobry wieczór” (20.00-0.00) prowadzony wymiennie przez Piotra Sworakowskiego i Pawła Szreibera.

W weekendy będzie można usłyszeć m.in. „Dzień dobry weekend” Tomasza Kasprzyka, „Weekend Wita” Radomira Wita, „Taniec z Bryndalem”, „Siódmy dzień tygodnia” Moniki Olejnik, „Listę Przebojów Radia ZET” Marcina Wojciechowskiego czy „Świat według Blondynki” Beaty Pawlikowskiej.

Z danych Radio Track wynika, że w I półroczu br. udział Radia ZET wyniósł 15,8 proc. (więcej na ten temat).

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Szef CNN uspokaja dziennikarzy. Eksperci wskazują, jak Paramount sprzyja Trumpowi

Szef CNN uspokaja dziennikarzy. Eksperci wskazują, jak Paramount sprzyja Trumpowi

Kiedy TVN zmieni właściciela? Odpowiadamy na pytania ws. przejęcia WBD przez Paramount

Kiedy TVN zmieni właściciela? Odpowiadamy na pytania ws. przejęcia WBD przez Paramount

Tak chce rosnąć T-Mobile Polska. Będą nowości telewizyjne

Tak chce rosnąć T-Mobile Polska. Będą nowości telewizyjne

Gigant AI nie chce uczestniczyć w inwigilacji. Odrzuca ultimatum władz USA

Gigant AI nie chce uczestniczyć w inwigilacji. Odrzuca ultimatum władz USA

Baleriny i power dressing, czyli nowa definicja profesjonalizmu
Materiał reklamowy

Baleriny i power dressing, czyli nowa definicja profesjonalizmu

Edward Miszczak: nie mamy obsesji na punkcie TVN czy TVP

Edward Miszczak: nie mamy obsesji na punkcie TVN czy TVP