SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Przypadek Krzysztofa Skowrońskiego: radio i polityka we krwi

„Nieodwoływalny” (bo rządzący przez kilka kadencji) prezes SDP, Krzysztof Skowroński, swoją karierę w tej organizacji zawdzięcza Krzysztofowi Czabańskiemu, obecnemu szefowi Rady Mediów Narodowych. To on jesienią 2011 roku zaproponował na stanowisko prezesa Skowrońskiego, który miał łączyć „prawą stronę z lewą”. – Skowroński został prezesem z doskoku i tak już jest nim 12 lat – mówi anonimowo jeden z członków Stowarzyszenia. – Prezes z niego taki sobie, ale przyznać trzeba, że radiowiec bardzo dobry – dodaje. Przypadek Krzysztofa Skowrońskiego to przypadek osoby, w której żyłach płynie tyle samo miłości radia, co do polityki. 

Dołącz do dyskusji: Przypadek Krzysztofa Skowrońskiego: radio i polityka we krwi

25 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
fdfdfd
Z cyklu źli prawicowi dziennikarze i wspaniali, obiektywni liberalno -lewicowi odcinek 4033
odpowiedź
User
Wruk
Wnet to radio dla starych dziadów, którym się wydaje, że są najmądrzejsi na świecie. Oni pewnie strasznie przeżywają to, że mało kto potrzebuje ich mądrości. Wystarczy włączyć o dowolnej porze, by się przekonać. Normalny człowiek nie ma siły słuchać tego nieustannego kazania i tej muzyki jak groch z kapustą.
odpowiedź
User
bez.polityki
"Jednak ostatnią rzeczą, jaką można było powiedzieć o „starej Zetce” to to, że była radiem ideologicznym, podporządkowanym jakiejś partii.
A tak jest w przypadku Radia WNET i to różni od siebie te dwie stacje – uważa Paweł Sito."
Panteonem dziennikarstwa red. Skowroński nie jest, ale stwierdzenie red. Sito, że "Zetka" należąca do "kościoła Agory" reprezentowana
przed red. Stankiewicza i kolegów niej jest ideologiczna, to żart..
odpowiedź